parallax background

چرا ایران وب هاست؟

ایران وب هاست از سال 2008 فعالیت دارد


شما در تمام ساعات شبانه روز حتی در روز های تعطیل می توانید از طریق گفتگوی آنلاین در سایت ، ایمیل ، تماس تلفنی ، پیام کوتاه و ارسال تیکت به بخش پشتیبانی با ما در ارتباط بوده و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید .

امنیت


امنیت یکی از مهمترین نکات انتخاب یک میزبان مناسب می باشد . خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه ی ایران وب هاست با بهره گیری از متد های امنیتی جدید و جدید ترین سیستم های امنیتی سخت افزاری و نرم افزاری ضامن امنیت اطلاعات شما در برابر نفوذگران می باشد. همچنین با تهیه نسخه پشتیبان بصورت روزانه ، هفتگی و ماهانه از کلیه اطلاعات شما احتمال از دست رفتن آن ها را در اثر هک شدن احتمالی به صفر میرساند .

۷ روز گارانتی بازپرداخت هزینه :


خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه ی ایران وب هاست به مشتریان خود این امکان را می دهد تا در صورت عدم رضایت از سرویس خریداری شده تا ۷ روز پس از واریز وجه هزینه ی پرداختی خود را به طور کامل دریافت نمایند . لازم بذکر است که این گارانتی شامل سرویسهای ثبت دامنه ، سرور و سرور مجازی نمی باشد و همچنین درصورتی که هرگونه خسارتی متوجه ایران وب هاست شود این مبلغ قابل بازگشت نخواهد بود .

استفاده از سخت افزار های مناسب :


استفاده از قطعات سخت افزاری مناسب موجب افزایش پایداری و طول عمر سرور ها می شود این امر آپتایم بودن سایت شما و همچنین خطرات احتمالی از قبیل سوختن یا خرابی قطعات را تضمین می نماید .

دیتاسنتر معتبر:


ایران وب هاست سرور های خود را در یکی از بهترین دیتاسنترهای کانادا، آلمان و ایران نگهداری می نماید . این دیتاسنترها با جمهوری اسلامی ایران هیچ مشکلی نداشته و هیچ نگرانی از بابت تحریم سرور و از دست رفتن اطلاعات وجود نخواهد داشت . با این حال باز هم تهیه نسخه پشتیبان بصورت مداوم احتمال از دست رفتن اطلاعات را به صفر می رساند .

تهیه ی نسخه ی پشتیبان از اطلاعات:


ایران وب هاست به طور مداوم از تمام اکانت ها Backup تهیه می نماید . این Backup ها به صورت روزانه ، هفتگی و ماهیانه از تمام اطلاعات کاربران تهیه می شوند و بر روی سرور جداگانه ای بار گذاری می شوند . این امر از دست نرفتن اطلاعات کاربران را بیمه می نماید . لازم بذکر است که این نسخ پشتیبان فقط از سایت های میزبانی شده و نمایندگان میباشد و شامل حال سرورها یا سرورهای مجازی نمی شود .

کارمندان با تجربه :


استفاده از با تجربه ترین افراد در بخش فروش ، پشتیبانی و مدیریت سرور ، بروز هرگونه اشکال و خرابی را در سرویس ها به حداقل می رساند و در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل تکنسین های ما در اسرع وقت به آن رسیدگی گرده و مشکل را حل می نمایند.

نصب رایگان سیستم های مدیریت محتوا :


بخش پشتیبانی خدمات میزبانی وب ایران وب هاست سیستم مدیریت محتوای دلخواه کاربر را برای ۱ مرتبه به صورت رایگان برای او راه اندازی می نماید . پشتیبانی از سیستم مدیریت محتوا ، بروزرسانی ، آموزش استفاده و مشکلات احتمالی با کاربر می باشد .

تیم ایران وب هاست


پرتال کاربران