چرا ایران وب هاست؟

 

پشتیبانی

شما در تمام ساعات شبانه روز حتی در روز های تعطیل می توانید از طریق گفتگوی آنلاین در یاهو مسنجر ، ایمیل ، تماس تلفنی ، پیام کوتاه و ارسال تیکت به بخش پشتیبانی با ما در ارتباط بوده و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید .

امنیت

امنیت یکی از مهمترین نکات انتخاب یک میزبان مناسب می باشد . خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه ی ایران وب هاست با بهره گیری از متد های امنیتی جدید و جدید ترین سیستم های امنیتی سخت افزاری و نرم افزاری ضامن امنیت اطلاعات شما در برابر نفوذگران می باشد. همچنین با تهیه نسخه پشتیبان بصورت روزانه ، هفتگی و ماهانه از کلیه اطلاعات شما احتمال از دست رفتن آن ها را در اثر هک شدن احتمالی به صفر میرساند .
  • ۷ روز گارانتی بازپرداخت هزینه :
خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه ی ایران وب هاست به مشتریان خود این امکان را می دهد تا در صورت عدم رضایت از سرویس خریداری شده تا ۷ روز پس از واریز وجه هزینه ی پرداختی خود را به طور کامل دریافت نمایند . لازم بذکر است که این گارانتی شامل سرویسهای ثبت دامنه ، سرور و سرور مجازی نمی باشد و همچنین درصورتی که هرگونه خسارتی متوجه ایران وب هاست شود این مبلغ قابل بازگشت نخواهد بود .
  • استفاده از سخت افزار های مناسب :
استفاده از قطعات سخت افزاری مناسب موجب افزایش پایداری و طول عمر سرور ها می شود این امر آپتایم بودن سایت شما و همچنین خطرات احتمالی از قبیل سوختن یا خرابی قطعات را تضمین می نماید .
  • دیتاسنتر معتبر:
ایران وب هاست سرور های خود را در یکی از بهترین دیتاسنترهای کانادا، آلمان و ایران نگهداری می نماید . این دیتاسنترها با جمهوری اسلامی ایران هیچ مشکلی نداشته و هیچ نگرانی از بابت تحریم سرور و از دست رفتن اطلاعات وجود نخواهد داشت . با این حال باز هم تهیه نسخه پشتیبان بصورت مداوم احتمال از دست رفتن اطلاعات را به صفر می رساند .
  • تهیه ی نسخه ی پشتیبان از اطلاعات:
ایران وب هاست به طور مداوم از تمام اکانت ها Backup تهیه می نماید . این Backup ها به صورت روزانه ، هفتگی و ماهیانه از تمام اطلاعات کاربران تهیه می شوند و بر روی سرور جداگانه ای بار گذاری می شوند . این امر از دست نرفتن اطلاعات کاربران را بیمه می نماید . لازم بذکر است که این نسخ پشتیبان فقط از سایت های میزبانی شده و نمایندگان میباشد و شامل حال سرورها یا سرورهای مجازی نمی شود .
  • کارمندان با تجربه :
استفاده از با تجربه ترین افراد در بخش فروش ، پشتیبانی و مدیریت سرور ، بروز هرگونه اشکال و خرابی را در سرویس ها به حداقل می رساند و در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل تکنسین های ما در اسرع وقت به آن رسیدگی گرده و مشکل را حل می نمایند.
  • نصب رایگان سیستم های مدیریت محتوا :
بخش پشتیبانی خدمات میزبانی وب ایران وب هاست سیستم مدیریت محتوای دلخواه کاربر را برای ۱ مرتبه به صورت رایگان برای او راه اندازی می نماید . پشتیبانی از سیستم مدیریت محتوا ، بروزرسانی ، آموزش استفاده و مشکلات احتمالی با کاربر می باشد .